بسمه تعالی

 

 

مجموعه دریا با هدف جبران کمبودهای موجود در زمینه توانبخشی در جنوب تهران و ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به درمانجویان با عنایت خداوند متعال در محدوده شهرری تاسیس گردید.

موقعیت مکانی

با توجه به نیاز درمانجویان به حضور مستمر در جلسات درمانی، دسترسی آسان یکی از اولویت های موسسین مجموعه قرار گرفت.

 

اهمیت کیفیت و سرعت درمان و رضایت درمانجو از برنامه درمانی در نظر موسسین، ما را برآن داشت تا نسبت به تجهیز بیش از پیش مجموعه و استفاده از درمانگران مجرب و گزینش شده حساسیت بیشتری داشته باشیم که این امر مجموعه دریا را نسبت به سایر مجموعه های توانبخشی متمایز میکند.

 

به منظور آشنایی درمانجویان و خانواده آنها با تخصص های توانبخشی و معرفی متخصصین این مجموعه، توزیع بروشورها و کتابچه های اطلاع رسانی و همچنین اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی در دستور کار قرار گرفت؛ که در این بین میتوان به کانال سروش ، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام ، گوگل پلاس و وب سایت مجموعه اشاره کرد. و همچنین جهت سهولت ارتباط و پاسخ به پرسش های درمانجویان شماره همراه ( 09029024014 ) در اختیار قرار گرفت که به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی میباشد.

در جهت بهبود سلامت روحی و روانی درمانجویان، خانواده آنها و جامعه، خدمات مشاوره و روانشناسی کاملا تخصصی در تمام زمینه ها به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین در این مجموعه ارائه میشود.

 

از آنجایی که پیشرفت تکنولوژی همواره راه های جدیدی را در جهت درمان پیش روی بشر میگذارد، در راستای اهم سیاست ها، مجموعه دریا یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا "نوروفیدبک" را در اختیار گرفت تا با کمک آن افق های جدیدی را در درمان های اختلالات مغزی و ذهنی نظاره گر باشد.

یکی از مسائلی که درمانجویان کودک و نوجوان مجموعه های توانبخشی با آن روبرو هستند دیرآموزی یا اختلال در یادگیری است. مدیران مجموعه دریا در جهت رفع این دغدغه درمانجویان نیز چاره اندیشیده و از درمانگران مجرب اختلالات یادگیری استفاده میکنند.

 

یکی دیگر از جنبه هایی که این مجموعه را از سایر مجموعه های توانبخشی متمایز کرده است، دارا بودن تمامی تخصص های توانبخشی مورد نیاز ( گفتاردرمانی، کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی ) در یک محل بعلاوه ارائه درمان های مکمل و مدرن ( نوروفیدبک و بیوفیدبک ) همچنین پرداختن به جنبه روحی و روانی درمانجویان ( با ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی ) و حمایت و پشتیبانی تا رسیدن به سطح قابل قبول در جامعه ( با ارائه خدمات مرتبط با اختلال یادگیری، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی ) میباشد.

 مجموعه دریا پیشاپیش از حسن توجه و اعتماد شما کمال سپاس را دارد و از تمام توان خود در جهت خدمت رسانی به شما عزیزان استفاده خواهد کرد.